Veroničina výbava

24. října 2008 v 15:17 | Smiley_Michelle
Jistě víte, že Veronica k vyřešení svých případů používá nejrůznější vymoženosti. A třeba zrovna tobě se nějaká věc z její výbavičky líbila a nevíš, jak se jmenuje, kde ji hledat, kolik stojí a podobně?

NOTEBOOK - Apple MacBook Pro
Tento přenosný počítač můžete u Veronicy vidět velice často, dalo by se říct, že kdyby ho neměla, byla by ztracená. Po detailnějším prozkoumání veškerých fotografií Veronicy společné se svým PC, jsem se dopátral počítače od firmy Apple. Přesněji jde o MacBook Pro. Veronica ho vlastní ve stříbrném zbarvení. Mně osobné se počítač velice líbí a začínám velice uvažovat o koupi notebooku, ale bohužel až v pozdějších dobách. Smůla je v ceně. Tento notebook je podle mě až moc přehnaně drahý jeho cena se pohybuje od 51480 Kč do 70450 Kč, ale myslím, že mně to neodradí! Notebook si můžete zakoupit na internetu na oficiálních stránkách Apple CZ, nebo v různých prodejnách Apple v Praze, Brně, Hradci Králové a Ostravě.
Click na CČ

FOTOAPARÁT - Nikon D2H
Další Veroničinou důležitou věcí je její fotoaparát Nikon D2H. Opět jsem zapátral na internetu a po pár minutách jsem narazil na tuto značku. D2H umí snímat fotografie rychlostí osmi snímků za vteřinu. Což je skutečně velmi slušné a pro Veronicu naprosto vhodné. Veronica má navíc k fotoaparátu i pěkně velký zoom objektiv, který si dokoupila zvlášť. Jedná se o poměrně nadupaný profesionální přístroj, který si nepořídí každý. Zvlášť při pohledu na cenu je to patrné, 4 000 eur za tělo není zrovna málo. K tomu se musí dál připočíst i cena za objektivy. A tak z toho vyplívá, že tento fotoaparát není určen k focení své rodinky na dovolené…
MOBILNÍ TELEFON- T-Mobile Sidekick 2
T-Mobile Sidekick, tak se nazývá v USA velmi úspěšná řada zajímavých mobilních telefonů určených především pro ty, kteří preferují textovou komunikaci. Zatímco v USA je Sidekick velmi populární, v Evropě si příliš mnoho příznivců nezískal. Přístrojů Sidekick již vzniklo dohromady sedm verzí, tři z nich se aktuálně prodávají. Všem Sidekickům je společných několik vlastností - pod jejich velkým displejem se ukrývá qwerty klávesnice a všechny používají operační systém od společnosti Danger. Sidekick Slide je jistě hodně zajímavým přístrojem a je škoda, že neobohacuje nabídku místní pobočky T-Mobile. Vzhledem ke své výbavě není Sidekick ani příliš drahý - k drtivé většině tarifů je v Německu k mání za jedno Euro, maximálně za něj při úvazku zaplatíte eur šedesát, tedy asi 1500 korun. A to rozhodně není špatné. O tomto mobilu více najdete ještě zde :)
Štěnice a skryté kamery
Tyto věcičky Veronica používá také velice často. Jsou to štěnice na odposlech nebo miniaturní skryté kamery. Odposlouchávat zvuk ze štěnic může Veronica přes mikrosluchátko pro skrytý odposlech nebo přes mobil.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama