Prosinec 2009

Malý Hiatus (30.12.2009-1.1.2010)

30. prosince 2009 v 11:30 | Cmucíík* |  My Diary
Důvody fkt říkat nechci, ae dnes jsem u kamarádky na chatě :)

Mini info o koncertu Miley v ČR

29. prosince 2009 v 16:28 | Cmucíík* |  News
Jeden článek o 1. koncertu Miley v Praze tu už mám: zde. A teď tu mám i předběžnou cenu. Dívala jsem se na stránky O2 Arény, ale tam zatím žádné info není :(
Tak a teď k tomu důležitějšímu :
Kdy: 3.6.2010
Kde: Praha O2Aréna,
Za kolik: od 600 Kč - 1500 Kč

Musím říct, že s touto cenou jsem počítala.

The Last Song (Cz Subtitles Trailer)

29. prosince 2009 v 12:15 | Cmucíík* |  Ostatní videa
Tohle jsem sem musela dát =] Už se fkt moc těším až to bude v ČR.

Miley Cyrus on a Taylor Swift tattoo quest

29. prosince 2009 v 12:12 | Cmucíík* |  News
Miley se svým novým tetováním údajně snaží přesvědčit svou kamarádku Taylor Swift aby si taky nechala nšco vytetovat. 17-ti letá popová zpěvačka si nechala vytetovat slova"Just Breathe" (pod levým prsem). Nicméně Taylor, která zatím žádné tetování nemá, řekla, že ji děsí pomyšlení dostat barvu na tělo a odmítá jít pod jehlu. Časopisu National Enquier řekla: "Moje máma by mě zabila, kromě toho nesnáším jehly."Novináři hodně vidí spojitost s velmi potetovaným bráchou Miley Tracem. Myslím, ale že to moc s tím nesouvisí. Uvádí se ale, že by si chtěli nechat vytetovat něco stejného :)

Barack Obama talks about Miley!

29. prosince 2009 v 12:11 | Cmucíík* |  News
Prezident USA Barack Obama byl na jedné z tiskových konferencí požádán aby sdělil svů seznam "Best of 2009" v kategorii "Nejlepší dívka roku 2009" jmenoval právě Miley Cyrus.

Tak děti vyčistit zuby, pomodlit a spát ► Vyliž mi polevu :D

28. prosince 2009 v 14:15 | Cmucíík* |  My Diary
Název: včera večer jsem se chtěla koukat na Billy Menson, kterého dávali na Prima COOL a jak to tk bývá, tk ještě než to začalo, tk tam bylo upozornění: Tento pořad není vhodný pro děti a mladistvé. Tak děti vyčistit zuby, pomodlit a spát. A jelikož ten den dávali Shreka a tm má perníček hlášku Vyliž mi polevu, tk jsem ji jen tk řekla :D Ten výbuch smíchu co pak nastal v rodině, že se ani nedá popsat :D :D
Ale teď proč sem píšu :D Jen chci říct, že dneska tu už nebudu, páč mě začíná bolet hlava, a mám hlad :D Mno a pak jdu ještě ke kámošce a něco koupit na silvestr :D

Miley v Praze?

28. prosince 2009 v 11:43 | Cmucíík* |  News
Miley bude 3.6.2010 vystupovat v O2 aréně!!!
Lístky budou v předprodeji od poloviny nového roku
Miley uvedla ''Tento rok jsem Českou republiku nestihla,příští rok se tam určitě podívám''
Tak doufejme že to vyjde..

EDIT (12:30): Omlouvám se nikk-ushkaa.blog.cz, za to že nefungovala její klikačka :(
Tady je odkaz/zdroj: nikk-ushkaa.blog.cz

21.12. 2009 - 27.12. 2009

28. prosince 2009 v 11:35 | Cmucíík* |  Návštěvnost
Pondelí: 25
Úterý: 27
Středa: 50
Ctvrtek: 17
Pátek: 17
Sobota: 24
Neděle: 23

Celkem: 183

Miley Says Goodbye Cover

27. prosince 2009 v 14:47 | Cmucíík* |  Other-foto
Mám tu cover k poslednímu dílu s názvem Should I Neigh or Should I Go.
Fotka je boží♥♥
imagebam

Můj new foťák :D

27. prosince 2009 v 13:48 | Cmucíík* |  My Diary
Nechci aby to vypdalo, že se vytahuju, ale chtěla bych vám ukázat ten foťák, který jsem dostala :-) Chtěla jsem sice zrcadlovku, ale tk to nevyšlo :-(
Název: Casio EX-Z29
Barva: tmavě růžová


Malý detail...

26. prosince 2009 v 16:43 | Cmucíík* |  My Diary
Tk jsem se jukla jk ten dess vypadá a... Jko celkem dobrý, ale chci se zeptat: Přečtete to menu? Trochu to jde, ale kdyby vám to nešlo tk udělám nové :) Pls pište je to pro mě celkem důležité :)
PS: Už odcházím, tk si ty názory přečtu zítra pp :*

Design 2.4

26. prosince 2009 v 16:37 | Cmucíík* |  Kabátky blogu
Hrozně se mi líbí design na MileyWorldu a proto jsem ho udělala i na svém blogu :D Doufám, že se bude líbít :) Teď už musím dodělat jen klikačku.

Barva: fialová, odstíny růžové
Obrázek: 1x ze shootu pro Seventeen
Nápis: Smiley-Michelle.blog.cz, Miley Cyrus
Spokojenost: 90%
Doba dělání: cca 3 hodiny

PS: Dnes tu už nebudu :)

New MileyWorld Messages

26. prosince 2009 v 9:16 | Cmucíík* |  MileyWorld Messages
Moc hezky řečeno :)
Ok, nevím proč mi lidé dělají rádi to, že mě nesprávně citují. Takže, když jsem řekla, "děti nemají žádné slovo v této záležitosti" a fotkami, které jsou dělány, mluvím o tom, když psychapitcký paparazzi pronásledují lidi a udělají fotky jejich dětí! Stává se mi to pořád s Noah! Nesnáším to!Je to nespravedlivé! Děti si nevybrali tenhle život, ale není nic, co můžeme dělat. Jen si myslím, že paparazzi by neměli mít povoleno fotografovat děti! Nikdy jsem neřekl nic o tom, že Madonna nebo Jolie fotili photoshoot se svými dětmi! To není to, když snimi jdou na hřiště a nebo na procházku a mají kolem sebe spousty fotoaparátů v tváři. Děti by měly mít možnost jít ven do světa a užít si to a opravdu v něm žijí. Ti fotografové by se měli držet daleko od jejich dětství! To je nespravedlivé a nemělo by to být dovoleno.

My Christmas...

25. prosince 2009 v 18:22 | Cmucíík* |  My Diary
Po "dlouhé" době jsem tu:D Jaké jste měli Vánoce? Copak jste dostali kríásného pod stromeček? Já dostala oblečení (2x trčiko, košili), sprchový gel, kosmetika(řasenka, líčidla), naášnice, laky na nehty, krásnou čepici a hlavně foťák :* Od babiček nějaké ty penízky, za které si chci koupit vytouženej telefon (rodiče mi ho nechtějí koupit :( ). Tk já zase mizím :D pp :*

Šťastné a veselé :-*

24. prosince 2009 v 1:00 | Cmucíík* |  My Diary
Od dedneška do 26.12. tu nebudu, ale mám pro vás nějaké přání :-) :
Pro Affilates:
Pro všechny:

Na název nemám nápad =]

23. prosince 2009 v 14:19 | Cmucíík* |  My Diary
Lidičky jelikož jsou zítra Vánoce a já ještě nemám na zítřek nic upečenýho (dort, koláčky, atd..) tk tu dneska nebudu. Zítra mě tu tky nečekejte, protože jsem všem zakázala 24.12. chodit na pc :) 25 tu tky nebudu jedu totoiž k babičce, tk možná až 26, ale to nwm určitě :) Na zítřek jsem přednastavila článek, kde jsou taková malá přáníčka, která si můžete, ale nemusíte dát na blog :)
Affs už jsem oběhla a popřála jim krásné Vánoce a to samé teď přeju i těm, kteří nejsou moje SB ♥♥
Užijte si všichni Vánoce a šťastný nový rok 2010♥♥♥
xoxo Cmucíík*

Vánoční přáníčko od SB Van**

23. prosince 2009 v 14:00 | Cmucíík* |  For me
Děkuju moc, jsou krásný :-)


Get Ur Good On Messeges

23. prosince 2009 v 13:54 | Cmucíík* |  News
Ahoj lidi! Byla jsem super zaměstnaná na mém turné a teď budu v Evropě.Ale chtěla jsme vám poděkovt za pomoc na Get Ur Good On a všechny své videa, fotografie a blogy o tom, jak děláte dobré skutky po celém světě! Každý a každý z vás dokázal, že můžeme změnit a změnit svět. S několika lidmi jsem se setkala na svém turné a všichni mě inspirovali. Udržujte se na Get Ur Good On! Xoxo Miley
----------------

Tohle je období dávání a je ideální čas na to to nejlepší (Get Ur Good On)! Já miluju dobrovolnost s rodinou a Vy můžete požádat své rodiny, pokud se chcete zúčastnit, a udělat dobrý skutek. Zapamatujte se, nejste nikdy příliš mlady, aby jste insirovali ostatní, a to je dobře. Zachraňtě zvíře na projektu Habitat for Humanity. A nezapoměňte, dejte mi vědět vo děláte, nahrávání fotografií, videa a blogů na webu. Miley


Koncert Hanny Montany: Ohňostroj, řev a davové šílenství

22. prosince 2009 v 17:17 | Cmucíík* |  News
Zpěvačka a herečka Miley Cyrus (17), představitelka titulní role v televizním seriálu Hannah Montana, je pro současné malé slečny něco, co pro předchozí generace ABBA, Beatles nebo Elvis Presley. Hannah Montana je prostě fenomén. Čím oslovila teenagery z téměř celého světa?

Hannah Montana je prostě fenomén. Čím oslovila teenagery z téměř celého světa?

Seriál Hannah Montana, a tím pádem i Miley Cyrus, má po celém světě miliony fanynek. V obchodech je k mání zboží od triček přes penály, aktovky a kalendáře až k parfémům s fotkami největší hvězdy dnešních školaček.

Blesk se na koncert této hvězdy vypravil do Londýna. A bylo to opravdu něco!

Na jiné planetě
Už atmosféra před londýnskou arénou byla nepopsatelná. Všude kolem pobíhaly slečny ve věku zhruba šest až šestnáct let v těch nejšílenějších oblečcích, jaké si dovedete představit. Člověk si připadal jako na jiné planetě. Superkrátké sukně, sandálky na podpatku půjčené od starší sestry, takže v nich malé slečny klopýtaly o sto šest, flitry snad úplně všude. Po vstupu do haly se dojem jiné planety ještě umocnil.


Koncert začal na minutu přesně v 19:30. Jako předskokan Miley dobře posloužil její bratr Trace a hala se začínala dostávat do varu. I když nutno podotknout, že na něj většina přihlížejících nebyla příliš zvědavá - v kratičkých přestávkách mezi jednotlivými písněmi, ale i během nich, bylo všude okolo slyšet v podstatě jen jedno: My chceme Miley! My chceme Miley!
Po jeho asi půlhodinové produkci bylo potřeba přestavět pódium a nutno podotknout, že si všichni dávali dost načas. Miley i Trace se sice procházeli mezi šťastnější částí publika přímo pod pódiem, odkud se v těch chvílích ozýval řev jako z potápějící se lodi v katastrofickém filmu. Ale i po této procházce trvalo ještě dobrých dvacet minut, než začal koncert hvězdy večera. Čekání se ale vyplatilo.

Nástup Miley Cyrus byl velkolepý stejně jako zbytek večera. Ohňové a pyrotechnické efekty, skvělé světelné a filmové projekce na obrazovkách za ní, nad pódiem kolejnice, na které se několikrát vznášela. Nejdřív při singlu Fly (moucha), při kterém se, mimochodem, strhlo jedno z největších šílenství a člověk měl dojem, že dívčinky kolem musí co nevidět začít omdlívat. Podruhé při I love rock'n'roll od Joan Jett & The Blackhearts, při které se Miley vznášela na obrovské červené motorce. Prostě show skutečné popové hvězdy se vším všudy.

Show velké holky
Jediné, nad čím zůstával rozum trochu stát, byly některé taneční kreace a kostýmy. Kraťásky a minisukně? Proč ne. Miley sice není anorektička, ale se svou postavou je v tomhle směru určitě lepším vzorem než vychrtlé bárbíny. Ale kreace s rukou pod páskem od kalhot à la Michael Jackson a tanečnice v síťovaných punčochách a červených lesklých miniaturních kraťáscích by člověk na koncertě pro desetileté holčičky nečekal.

blesk.cz

14.12. 2009 - 20.12. 2009

21. prosince 2009 v 16:57 | Cmucíík* |  Návštěvnost
Pondělí: 27
Úterý: 21
Středa: 14
Čtvrtek: 13
Pátek: 16
Sobota: 37
Neděle: 17

Celkem: 145